HİLAL SARAL

hilal_saral_hoca

Atölye Hilal SARAL;
Kurt Seyit ve Şura, Kuzey Güney, Fatmagül’ün Suçu Ne? ,  Aşk-ı Memnu gibi dizilerin yönetmeni ve sayısız oyuncuyla atölye çalışması yapmış olan dünyaca kabul görmüş bir yönetmendir.
Yönetmen teknikleri, Kamera Oyunculuğuna odaklanmış olan ve oyunculuk eğitimi almış ögrencilere direkt  olarak yönetmen gözünden, yönetmen oyuncu ilişkisi,kamera açısı, doğru oyun almak gibi egitimleri kapsamaktadır.
4 hafta sürecek olan atölyede katılımcılar; kamera önü oyunculuk tekniklerini geliştirirken bir role hazırlanmanın çeşitli yöntemlerini deneyimleme fırsatı bulacaklardır.
Katılımcılar, kamera önünde oyunculuk tecrübesi kazanmanın yanı sıra sette konsantrasyon, audition’a hazırlanma, duygulara farklı açılardan yaklaşma,gibi konularda da deneyim sahibi olacaklardır.

Oyuncu ve oyuncu adayları, yapılacak atölye çalışmaları ile profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde dizi, sinema ve reklam oyunculuğuna hazırlatılacaktır. Atölye çalışmalarımızda, oyunculuk teknikleri konusunda bilgilendirilen katılımcılar, katıldıkları kurların sonunda atölye eğitmenimizin değerlendirme notlarının da bulunduğu katılım belgesi almaktadır. Atölye katılımcıları, ayrıca kurlarda gösterdikleri başarıya ve eğitmenimizin değerlendirmelerine göre, Family Ajans Profesyonel Managerlik Oyuncu Kadrosu’na alınarak ana cast için yönetmen ve yapımcılara sunulacaktır.
Eğitime katılım şartları;
Oyunculuk egitimi almış kişiler.
Konservatuar ögrencileri.
Konservatuar mezunları.
Deneyimli oyuncular.
Mulakat sonrasında katılabilirler.

hilal_saral_hoca

staticPageTransition
Perhaps the network unstable, please click refresh page.